Divize Průmyslová čerpadla a armatury

ECROTECH s.r.o si Vám dovoluje představit služby v oblasti čerpací techniky společnosti kterou přidružila v rámci komplexnosti na základě požadavků našich klientů z průmyslového a strojírenského odvětví zejména pak  doly, hutě, železárny, chemičky, elektrárny, teplárny a stavební firmy

Společnost  se systematicky zaměřila na montáže a distribuci čerpadel, tlakových zkoušeček, elektromotorů . Za těchto pár let si naše společnost vybudovala dobré jméno na trhu s těmito výrobky a to zejména:

  • maximálním důrazem na kvalitu,pružnost a rychlost našich služeb
  • vstřícným projednáváním individuálních požadavků zákazníků
  • poradenstvím a projekce v oblasti čerpadel
  • rychlým záručním i pozáručním servisem

Činnost

  • obchodní
  • technická
  • servisní
  • poradenská
  • zprostředkovatelská

V oblasti čerpací techniky se specializací na průmyslová čerpadla.

ECROTECH s.r.o. zajišťuje i výrobu a dodávky kompletních čerpadel s příslušenstvím a náhradních dílů, a a dalších čerpacích zařízení.

Společným jmenovatelem těchto služeb je kvalita, dodržení termínů a cenová výhodnost. Ke spokojeným zákazníkům firmy ECROTECH s.r.o. se řadí nejen doly, hutě, železárny, chemičky, elektrárny, teplárny a stavební firmy, ale i bytové podniky, školy, nemocnice a další instituce, a samozřejmě i občané - chataři a majitelé . 

 

Servisní služby

Provádíme opravy prakticky všech typů čerpadel jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců, prezentujících se na našem trhu. Opravujeme čerpadla od malých domácích po velká průmyslová. Zabezpečujeme záruční i pozáruční opravy čerpadel nejen našich smluvních partnerů, ale můžeme tyto opravy zabezpečit i u ostatních čerpadel,zejména u těch, která jsou v našem nabídkovém sortimentu.

Montážní práce

K veškerým čerpadlům a příslušenství u nás zakoupeným zajišťujeme i prodejní a poprodejní servis - odbornou montáž a uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy. K tomu máme k dispozici vysoce odborné pracovníky i technické vybavení od obráběcích strojů po svářečské práce se speciálními slitinami. Je-li to třeba, provádíme i související stavební úpravy.

Konzultace a poradenství

V rámci předprodejního servisu i následných servisních služeb poskytujeme bezúplatně vysoce odborné a kvalifikované konzultace a poradenství. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a naším cílem je maximální optimalizace a uspokojení jeho potřeb v oblasti čerpací techniky.

Naším cílem je nejen flexibilně poskytnout široký a kvalitní sortiment našich profesionálních služeb  pro průmysl, ale i nabídnout vyšší přidanou hodnotu v podobě vlastních servisních činností